Jdi na obsah Jdi na menu
 


BÁSNĚ O LÁSCE

8. 2. 2007

Láska je jako popel.Když dohoří,může ještě chvíli hřát ve vzpomínkách…

Láska je dlouhá tenká nit,která se snadno přetrhne.Dá se sice navázat,ale uzel na ní zůstane….

Stačí minuta,aby jste si někoho všimli,hodina,aby se vám začal líbit,den,aby jste se do něj zamilovali,ale nestačí vám celý život,aby jste na něj zapoměli...

Když někoho miluješ, dej mu volnost. Když se vrátí, je Tvůj, když ne, nikdy Tvůj nebyl.

Když život nejsmutnější se ti bude zdát, když v moři slz ti bude stát,když nikdo nepochopí že bolest v srdci máš...pamatuj že na tomhle čísle mě vždy máš

Byl by hřích teď, lásko, lhát. Jsou slova která nedají mi spát, protože ti je nemůžu do ouška zašeptat...miluji tě z celého srdce...

Díky Tobě pochopil jsem co je to rád mít, že bez lásky, milování, nelze vůbec žít. Že jsou dva víc než být sám, ještě, že tě, lásko, mám!

Je rozumny ten, kdo se nermouti proto, co nema, ale raduje se z toho co ma. Ale ja mam pocit, ze nemam nic, kdyz tady nejsi se mnou! MILUJU TE!!!

Mé srdce jednou myšlenka napadla,jaké by to bylo,být na všechno dva.Boha lásky požádalo, že prý už nechce býti samo.Amorek mu poradil a pár šípů na svět vystřelil.Jeden doletěl až k tobě a od té doby patříme ty a já k sobě.

Až Tvé srdce touhou bude hořet jako oheň, na toho, kdo miluje Tě, má lásko, si vzpomeň.

Kdyby byly polibky vodou, dal(a) bych ti moře.. Kdyby bylo obětí lístkem, já dal(a) bych ti les.. ..a jestli je láska život, pak já dám ti svůj.

Moje srdce tiše spalo, dokud tebe nepotkalo. Teď už dávno nespí, teď na tebe stále myslí. Růže je červená, barevný je květ. Jestli mě miluješ, odepiš hned.

Tak jako toužíš ty po mě,toužím i já po tobě,tak jako se chceš na mě usmívat ,chci se na tebe také smát. Tak jako chceš se mi dívat do očí,chci se dívat i já do tvých krásných očí,to si pak připadám,že svět se se mnou točí. Tak jako ty sníš o mě ve snech svých tak o tobě sním zase ve snech svých.Tak jako chceš býtse mnou,chci být s tebou i já napořád.Co nám tedy spolu brání být spolu ty a já?

Jsi moje zlatíčko,jsi moje štěstíčko jsi můj vysněný sen co víc bych si mohl přát než s tebou trávit celičký den.

Telefon se vrti, ma zpravicka leti. Posilam Ti mazlicku jednu ranni hubicku. Snad prozradi Ti mily tonek, ten Tvuj maly telefonek, ze od sameho ranicka, chybis mi tu celicka...

Ted bych se chtela k Tobe pritulit a polibkem Te probudit, ale neni mi to dano tak Ti preji krasne rano, pa pusa

Ke svatému Valentýnu Ti z lásky verše posílám, jen co budem spolu, sladkou pusu ti dám! Srdce mé Ti z lásky daruju, protože Tě tolik miluju!!

Jsi můj veřer,jsi můj den.
Jsi moje skutečnost,jsi můj sen.
Jsi moje všechno,jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!

Jsi jako slunicko,ktere umi zahrat, jsi jako med,hmm,tak sladouckej.Jsi jako medvidek,tak hebouckej.Jsi jako komar,ktery mi neustale pije krev.Jsi jako nacasovana bomba u ktere nevim kdy bouchne.Jsi ale me stesti,po kterem me srdce touzi

Lezim v posteli a usinam, na co lasko asi vzpominam?Na dny s tebou prozite,stestim cele posete.At se ti zda krasny sen, o me lasko, o me jen!

Chci Ti lasku dat, prijmi ji prosim, nedovedl bych Ti lhat, milovat Te musim.

Zas Te chci drzet v mem naruci,zamknout Te v mem srdci a ztratit klic.

Miluji te a mam te rad a co ty mi za to chces dat, vis co nedavej mi nic staci kdyz tu si a ja te miluji stale vic a vic!

Tak jako řádky bez písmen, tak jako zatoulanej sen, tak jako touha zlomená, tak jako láska bez jména, tak jako mraky bez nebe, tak cítím se já bez tebe.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

laska

(sexy kočka, 4. 4. 2007 20:24)

jsou to nadherné básně jsou moc hezké moc se mi líbí no je to prostě nadhera nikdy bych neřekla že takové básně sou a ani to nemůžu popsat jak jsou hezké no prostě krása

dojemný

(beruska, 17. 3. 2007 12:51)

mně to strasně dojalo je to nadherny mně nevadi že je z někamot opsali a i kdybi je opsali tak je to uplně jedno jsou strašně dojemný plno lidi se strašně trápi a když se třeba podivaji na tuhle stranku tak si mužouříct konečně se mužu vibrečet no mně to strašně moc dojalo je to nadherny

oij

(________________________, 14. 3. 2007 13:28)

llllllun nevím kdo je vymyslel

basen zamilovana

(Veronika, 4. 3. 2007 15:19)

Stále tě miluju já za to nemužu LÁSKU nepřemůžu

nic moc

(milan, 28. 2. 2007 10:08)

hruza nic moc skuste něco lepšíhooooooooooooooooooooooooooooooooooo

pecka

(renatamilan, 28. 2. 2007 10:06)

milujítě lásko,¨.......................

pecka

(renatamilan, 28. 2. 2007 10:06)

milujítě lásko,¨.......................

Divoký kůn´Pegas

(kjhvkiuchyjkijsyiod, 14. 2. 2007 14:21)

tyhle básničky jsou nádherné to je moc slabé slovo!!!ani bych to nedokázala vysvětlit§!!!!!

laska

(divoke kocky, 13. 2. 2007 19:30)

tahle basen je moc dlouha urcite nevimyslena ale opsana ...............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krasa

(sexy girls, 12. 2. 2007 16:04)

krasa je to krasa